Os 8802 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:54
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čierna nad Tisou 04:04
Košice 05:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou 04:04
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 04:11
Pribeník 04:15
Veľký Horeš 04:20
Streda nad Bodrogom 04:37
Slovenské Nové Mesto 04:46
Michaľany 04:57
Kuzmice 05:04
Slanec 05:16
Ruskov 05:23
Nižná Myšľa 05:33
Krásna nad Hornádom 05:40
Košice 05:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).