Os 8536 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 23:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 23:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 22:16
Lipany 23:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 22:16
Kostoľany nad Hornádom 22:26
Kysak 22:38
Ličartovce 22:44
Drienovská Nová Ves 22:50
Prešov 23:01
Veľký Šariš 23:12
Sabinov 23:25
Lipany 23:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).