Os 8533 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 22:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 22:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 20:29
Košice 22:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 20:29
Sabinov 20:43
Veľký Šariš 20:57
Prešov 21:41
Drienovská Nová Ves 21:51
Ličartovce 21:59
Kysak 22:05
Kostoľany nad Hornádom 22:13
Košice 22:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).