Os 8529 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:26
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Čirč 17:17
Košice 19:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čirč 17:24
Plaveč 17:35
Pusté Pole 17:49
Lipany 18:07
Lipany 18:07
Sabinov 18:21
Veľký Šariš 18:35
Prešov 18:46
Drienovská Nová Ves 18:56
Ličartovce 19:02
Kysak 19:08
Kostoľany nad Hornádom 19:16
Košice 19:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).