Os 8525 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:28
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 17:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 16:03
Košice 17:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 16:03
Sabinov 16:17
Veľký Šariš 16:30
Prešov 16:42
Prešov 16:42
Drienovská Nová Ves 16:53
Ličartovce 17:00
Kysak 17:08
Kostoľany nad Hornádom 17:15
Košice 17:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).