Os 8522 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 15:36
Lipany 16:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:36
Kostoľany nad Hornádom 15:45
Kysak 15:53
Ličartovce 16:00
Drienovská Nová Ves 16:05
Prešov 16:19
Veľký Šariš 16:30
Sabinov 16:43
Lipany 16:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).