Os 8517 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 13:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 13:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 12:03
Košice 13:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 12:03
Sabinov 12:17
Veľký Šariš 12:30
Prešov 12:40
Prešov 12:42
Prešov 12:42
Drienovská Nová Ves 12:53
Ličartovce 13:00
Kysak 13:08
Kostoľany nad Hornádom 13:15
Košice 13:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).