Os 8511 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 10:25
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 09:03
Košice 10:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 09:03
Sabinov 09:17
Veľký Šariš 09:30
Prešov 09:42
Drienovská Nová Ves 09:53
Ličartovce 10:00
Kysak 10:08
Kostoľany nad Hornádom 10:15
Košice 10:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).