Os 8510 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 10:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 10:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 09:36
Lipany 10:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:36
Kostoľany nad Hornádom 09:45
Kysak 09:52
Kysak 09:53
Kysak 09:53
Ličartovce 10:00
Drienovská Nová Ves 10:05
Prešov 10:19
Veľký Šariš 10:30
Sabinov 10:43
Lipany 10:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).