Os 8507 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:27
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 06:46
Košice 08:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 06:46
Sabinov 07:01
Veľký Šariš 07:14
Prešov 07:42
Drienovská Nová Ves 07:53
Ličartovce 08:00
Kysak 08:07
Kostoľany nad Hornádom 08:15
Košice 08:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).