Os 8503 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:27
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 07:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Lipany 05:03
Košice 06:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 05:03
Sabinov 05:17
Veľký Šariš 05:30
Prešov 05:42
Drienovská Nová Ves 05:53
Ličartovce 06:00
Kysak 06:08
Kostoľany nad Hornádom 06:15
Košice 06:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).