Os 8502 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 07:15
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 05:36
Lipany 07:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:36
Kostoľany nad Hornádom 05:45
Kysak 05:53
Ličartovce 06:00
Drienovská Nová Ves 06:08
Prešov 06:18
Prešov 06:36
Veľký Šariš 06:47
Sabinov 07:00
Lipany 07:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).