Os 7980 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 07:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.02.2021 o 07:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trstená 05:10
Kraľovany 07:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 05:10
Tvrdošín 05:20
Nižná 05:29
Podbiel 05:36
Dlhá nad Oravou 05:50
Oravský Podzámok 06:07
Medzibrodie nad Oravou 06:16
Dolný Kubín 06:28
Párnica 06:44
Kraľovany 07:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).