Os 7937 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 23:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 23:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kraľovany 21:43
Trstená 23:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 21:43
Párnica 21:59
Dolný Kubín 22:17
Medzibrodie nad Oravou 22:28
Oravský Podzámok 22:36
Dlhá nad Oravou 22:50
Podbiel 23:04
Nižná 23:11
Tvrdošín 23:20
Trstená 23:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).