Os 7925 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 17:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kraľovany 15:28
Trstená 17:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 15:28
Párnica 15:44
Dolný Kubín 16:00
Medzibrodie nad Oravou 16:12
Oravský Podzámok 16:20
Dlhá nad Oravou 16:35
Podbiel 16:49
Nižná 17:01
Tvrdošín 17:10
Trstená 17:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).