Os 7920 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 16:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 16:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trstená 14:09
Kraľovany 16:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 14:09
Tvrdošín 14:18
Nižná 14:26
Podbiel 14:33
Dlhá nad Oravou 14:49
Oravský Podzámok 15:05
Medzibrodie nad Oravou 15:13
Dolný Kubín 15:28
Párnica 15:45
Kraľovany 16:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).