Os 7919 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 15:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kraľovany 13:31
Trstená 15:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 13:37
Párnica 13:53
Dolný Kubín 14:10
Medzibrodie nad Oravou 14:22
Oravský Podzámok 14:30
Dlhá nad Oravou 14:50
Podbiel 15:04
Nižná 15:11
Tvrdošín 15:20
Trstená 15:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).