Os 7914 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 12:32
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 12:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trstená 10:42
Kraľovany 12:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 10:42
Tvrdošín 10:51
Nižná 11:00
Podbiel 11:08
Dlhá nad Oravou 11:22
Oravský Podzámok 11:38
Medzibrodie nad Oravou 11:45
Dolný Kubín 11:59
Párnica 12:14
Kraľovany 12:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).