Os 7904 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak v stanici o 08:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 08:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trstená 06:04
Kraľovany 08:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 06:04
Tvrdošín 06:13
Nižná 06:22
Podbiel 06:29
Dlhá nad Oravou 06:43
Oravský Podzámok 06:59
Medzibrodie nad Oravou 07:07
Dolný Kubín 07:28
Párnica 07:46
Kraľovany 08:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).