Os 7903 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 07:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 07:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kraľovany 05:25
Trstená 07:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 05:25
Párnica 05:42
Dolný Kubín 06:05
Medzibrodie nad Oravou 06:16
Oravský Podzámok 06:28
Dlhá nad Oravou 06:44
Podbiel 06:58
Nižná 07:05
Tvrdošín 07:14
Trstená 07:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).