Os 7900 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dlhá nad Oravou
Vlak odišiel zo stanice o 04:49
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trstená 04:09
Kraľovany 05:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 04:09
Tvrdošín 04:18
Nižná 04:27
Podbiel 04:34
Dlhá nad Oravou 04:48
Oravský Podzámok 05:05
Medzibrodie nad Oravou 05:13
Dolný Kubín 05:25
Párnica 05:42
Kraľovany 05:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).