Os 7882 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 17:12
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.05.2021 o 15:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 15:07
Poprad-Tatry 17:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:07
Kostoľany nad Hornádom 15:16
Kysak 15:24
Malá Lodina 15:34
Margecany 15:46
Krompachy 15:58
Spišské Vlachy 16:04
Markušovce 16:21
Spišská Nová Ves 16:40
Vydrník 16:54
Poprad-Tatry 17:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).