Os 7880 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 15:08
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.05.2021 o 15:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:07
Poprad-Tatry 15:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:07
Kostoľany nad Hornádom 13:16
Kysak 13:24
Malá Lodina 13:34
Margecany 13:45
Krompachy 13:56
Spišské Vlachy 14:02
Markušovce 14:18
Spišská Nová Ves 14:28
Vydrník 14:53
Poprad-Tatry 15:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).