Os 7847 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 13:56
Meškanie 25 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 17:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 10:25
Poprad-Tatry 13:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:26
Žilina-Teplička 10:33
Varín 10:37
Vrútky 10:52
Vrútky 10:52
Vrútky nákladná stanica 10:55
Turany 11:03
Kraľovany 11:27
Ľubochňa 11:35
Ružomberok 11:53
Liptovská Teplá 12:02
Výhybňa Paludza 12:11
Liptovský Mikuláš 12:18
Liptovský Hrádok 12:41
Kráľova Lehota 12:46
Východná 12:55
Štrba 13:09
Svit 13:24
Poprad-Tatry 13:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).