Os 7845 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak v stanici o 07:11
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 07:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrútky 04:49
Poprad-Tatry 07:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 04:49
Vrútky nákladná stanica 04:52
Turany 04:59
Kraľovany 05:20
Ľubochňa 05:28
Ružomberok 05:43
Lisková 05:49
Liptovská Teplá 05:52
Liptovský Mikuláš 06:08
Liptovský Hrádok 06:20
Kráľova Lehota 06:25
Východná 06:34
Štrba 06:46
Svit 07:01
Poprad-Tatry 07:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).