Os 7834 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Spišská Nová Ves
Vlak prišiel do stanice o 22:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 22:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 21:27
Spišská Nová Ves 22:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 21:27
Kostoľany nad Hornádom 21:36
Kysak 21:45
Malá Lodina 21:54
Margecany 22:06
Krompachy 22:17
Spišské Vlachy 22:22
Markušovce 22:38
Spišská Nová Ves 22:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).