Os 7830 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Svit
Vlak prišiel do stanice o 21:30
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 21:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 19:17
Svit 21:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 19:17
Kostoľany nad Hornádom 19:26
Kysak 19:35
Malá Lodina 19:44
Margecany 19:56
Krompachy 20:07
Spišské Vlachy 20:12
Markušovce 20:28
Spišská Nová Ves 20:38
Vydrník 20:53
Poprad-Tatry 21:11
Svit 21:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).