Os 7829 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:05
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 19:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 16:56
Košice 18:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 16:56
Vydrník 17:09
Spišská Nová Ves 17:26
Markušovce 17:35
Spišské Vlachy 17:52
Krompachy 17:58
Margecany 18:11
Malá Lodina 18:25
Kysak 18:35
Kostoľany nad Hornádom 18:43
Košice 18:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).