Os 7827 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 17:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.03.2021 o 17:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 15:56
Košice 17:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 15:56
Vydrník 16:09
Spišská Nová Ves 16:25
Markušovce 16:35
Spišské Vlachy 16:51
Krompachy 16:57
Margecany 17:09
Malá Lodina 17:20
Kysak 17:35
Kostoľany nad Hornádom 17:43
Košice 17:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).