Os 7825 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:04
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 17:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 11:42
Košice 16:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 11:42
Varín 11:53
Vrútky 12:08
Vrútky nákladná stanica 12:11
Turany 12:19
Kraľovany 12:35
Ľubochňa 12:43
Ružomberok 12:59
Liptovská Teplá 13:08
Liptovský Mikuláš 13:24
Liptovský Hrádok 13:36
Kráľova Lehota 13:41
Východná 13:50
Štrba 14:05
Svit 14:21
Svit 14:21
Poprad-Tatry 14:56
Vydrník 15:09
Spišská Nová Ves 15:23
Markušovce 15:32
Spišské Vlachy 15:48
Krompachy 15:54
Margecany 16:17
Malá Lodina 16:28
Kysak 16:37
Kostoľany nad Hornádom 16:45
Košice 16:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).