Os 7824 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 18:08
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 16:17
Poprad-Tatry 18:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 16:17
Kostoľany nad Hornádom 16:26
Kysak 16:37
Malá Lodina 16:46
Margecany 16:58
Krompachy 17:09
Spišské Vlachy 17:14
Markušovce 17:30
Spišská Nová Ves 17:40
Vydrník 17:54
Poprad-Tatry 18:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).