Os 7822 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 17:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 15:17
Poprad-Tatry 17:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:17
Kostoľany nad Hornádom 15:26
Kysak 15:36
Malá Lodina 15:45
Margecany 15:57
Krompachy 16:08
Spišské Vlachy 16:13
Markušovce 16:29
Spišská Nová Ves 16:40
Vydrník 16:54
Poprad-Tatry 17:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).