Os 7818 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 15:11
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 17:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:17
Poprad-Tatry 15:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:17
Kostoľany nad Hornádom 13:26
Kysak 13:35
Malá Lodina 13:45
Margecany 13:56
Krompachy 14:07
Spišské Vlachy 14:13
Markušovce 14:29
Spišská Nová Ves 14:38
Vydrník 14:53
Poprad-Tatry 15:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).