Os 7816 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 14:27
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 17:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 12:17
Poprad-Tatry 14:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 12:17
Kostoľany nad Hornádom 12:26
Kysak 12:35
Malá Lodina 12:44
Margecany 12:56
Krompachy 13:07
Spišské Vlachy 13:12
Markušovce 13:28
Spišská Nová Ves 13:38
Vydrník 13:53
Poprad-Tatry 14:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).