Os 7810 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 11:11
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 11:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 09:17
Poprad-Tatry 11:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:17
Kostoľany nad Hornádom 09:26
Kysak 09:35
Malá Lodina 09:44
Margecany 09:56
Krompachy 10:07
Spišské Vlachy 10:12
Markušovce 10:28
Spišská Nová Ves 10:38
Vydrník 10:53
Poprad-Tatry 11:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).