Os 7809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 08:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 08:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 05:08
Košice 08:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 05:08
Liptovský Hrádok 05:19
Kráľova Lehota 05:24
Východná 05:32
Štrba 05:47
Svit 06:13
Poprad-Tatry 06:39
Vydrník 06:53
Spišská Nová Ves 07:10
Markušovce 07:19
Spišské Vlachy 07:35
Krompachy 07:40
Margecany 07:52
Malá Lodina 08:13
Kysak 08:24
Kostoľany nad Hornádom 08:32
Košice 08:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).