Os 7805 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak odišiel zo stanice o 04:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 04:34
Košice 06:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 04:34
Vydrník 04:47
Spišská Nová Ves 05:19
Markušovce 05:28
Spišské Vlachy 05:44
Krompachy 05:50
Margecany 06:03
Malá Lodina 06:15
Kysak 06:24
Kostoľany nad Hornádom 06:33
Košice 06:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).