Os 7803 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 05:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 07:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 03:36
Košice 05:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 03:36
Vydrník 03:49
Spišská Nová Ves 04:05
Markušovce 04:14
Spišské Vlachy 04:30
Krompachy 04:35
Margecany 04:47
Malá Lodina 04:57
Kysak 05:07
Kostoľany nad Hornádom 05:15
Košice 05:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).