Os 7802 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 07:31
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 05:17
Poprad-Tatry 07:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:17
Kostoľany nad Hornádom 05:27
Kysak 05:35
Malá Lodina 05:44
Margecany 06:06
Krompachy 06:17
Spišské Vlachy 06:23
Markušovce 06:39
Spišská Nová Ves 06:59
Vydrník 07:13
Poprad-Tatry 07:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).