Os 7801 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 04:39
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 04:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Spišská Nová Ves 03:20
Košice 04:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Spišská Nová Ves 03:20
Markušovce 03:29
Spišské Vlachy 03:45
Krompachy 03:51
Margecany 04:02
Malá Lodina 04:13
Kysak 04:22
Kostoľany nad Hornádom 04:30
Košice 04:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).