Os 7508 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 08:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 06:41
Vrútky 08:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 06:41
Chrenovec 07:00
Handlová 07:17
Sklené pri Handlovej 07:33
Horná Štubňa 07:53
Diviaky 08:06
Príbovce-Rakovo 08:22
Martin 08:33
Vrútky 08:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).