Os 7504 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 06:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prievidza 04:38
Vrútky 06:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 04:38
Chrenovec 05:05
Handlová 05:23
Sklené pri Handlovej 05:38
Horná Štubňa 05:53
Diviaky 06:06
Príbovce-Rakovo 06:22
Martin 06:33
Vrútky 06:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).