Os 7455 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 21:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 21:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dobšinská Ľadová Jaskyňa 19:39
Margecany 21:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 19:39
Mlynky 19:52
Hnilec 20:06
Nálepkovo 20:21
Švedlár 20:31
Mníšek nad Hnilcom 20:56
Prakovce 21:05
Gelnica 21:18
Margecany 21:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).