Os 7453 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 06:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 06:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dobšinská Ľadová Jaskyňa 04:53
Margecany 06:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 04:53
Mlynky 05:06
Hnilec 05:20
Nálepkovo 05:34
Nálepkovo 05:35
Švedlár 05:45
Mníšek nad Hnilcom 06:06
Prakovce 06:14
Gelnica 06:29
Margecany 06:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).