Os 7451 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 05:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dobšinská Ľadová Jaskyňa 03:53
Margecany 05:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 03:53
Mlynky 04:06
Hnilec 04:20
Nálepkovo 04:38
Švedlár 04:48
Mníšek nad Hnilcom 05:11
Prakovce 05:20
Gelnica 05:38
Margecany 05:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).