Os 7450 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Mlynky
Vlak prišiel do stanice o 14:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 17:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Margecany 12:28
Mlynky 14:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 12:28
Gelnica 12:40
Prakovce 12:53
Mníšek nad Hnilcom 13:02
Švedlár 13:12
Nálepkovo 13:22
Nálepkovo 13:35
Hnilec 13:51
Mlynky 14:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).