Os 7363 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 07:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Brezno 05:58
Zvolen osobná stanica 07:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brezno 05:58
Chvatimech 06:06
Podbrezová 06:16
Dubová 06:27
Medzibrod 06:40
Slovenská Ľupča 06:51
Banská Bystrica 07:04
Banská Bystrica 07:16
Radvaň 07:25
Vlkanová 07:30
Sliač kúpele 07:42
Zvolen osobná stanica 07:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).