Os 7361 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 06:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Brezno 04:58
Zvolen osobná stanica 06:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brezno 04:58
Chvatimech 05:06
Podbrezová 05:11
Dubová 05:20
Medzibrod 05:33
Slovenská Ľupča 05:50
Banská Bystrica 06:05
Radvaň 06:11
Vlkanová 06:17
Sliač kúpele 06:26
Zvolen osobná stanica 06:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).