Os 7227 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Brezno
Vlak prišiel do stanice o 17:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 17:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 16:01
Brezno 17:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 16:01
Sliač kúpele 16:10
Vlkanová 16:19
Radvaň 16:24
Banská Bystrica 16:40
Slovenská Ľupča 16:52
Medzibrod 17:07
Dubová 17:19
Podbrezová 17:36
Chvatimech 17:40
Brezno 17:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).