Os 7220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 15:31
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 16:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Brezno mesto 14:07
Banská Bystrica 15:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brezno mesto 14:07
Brezno 14:18
Chvatimech 14:26
Podbrezová 14:35
Dubová 14:46
Medzibrod 15:03
Slovenská Ľupča 15:13
Banská Bystrica 15:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).